בניית אתרי תוכן ואתרי תדמית

שירותי האינטרנט של WEBShark

בניית אתר תדמיתי לעסקים

WEBShark מתמחה בבניית אתר תדמיתי לעסקים מכל הגדלים. האתר שנבנה עבור העסק שלך יתוכנן במיוחד כדי לענות על צרכי קהל היעד שלך.

עיצוב אתר מקצועי

אנו עובדים עם מעצבים גרפים מומחי אינטרנט הבקיאים בייחודיות שבעיצוב אתרי אינטרנט. יחד נעצב אתר ייחודי ומרשים עבור העסק שלך.

בניית חנות וירטואלית

עם התמיכה המורחבת של החנות הוירטואלית של WEBShark במנועי חיפוש, המוצרים שלך ייחשפו לקהל גולשים רחב יותר.

צור עימנו קשר
וקבל הצעת מחיר עוד היום
!

בניית אתר עם WEBShark

אנו מבינים כי לתת נוכחות אינטרנטית ייחודית לעסק שלך כיום היא משימה לא פשוטה. התחרות גדלה בכל רגע וכולם מנסים לבנות אתר תדמיתי מקצועי ומרשים ולהגדיל את הכנסות העסק. 95% מהגולשים באינטרנט מחפשים כיום מוצר או שירות; יותר ויותר אנשים קונים את מוצריהם היומיומיים בחנויות וירטואליות (חנות באינטרנט) במקום בחנויות רגילות, ובגדול.

קיימים כיום סוגים שונים של חברות לבניית אתרים. ניקח לדוגמא חברות בניית אתר עם WEBSharkהמספקות מערכות בניית אתר בחינם או בשיטת ה-"בנה לעצמך אתר". חברות אלה לרוב אינן מציעות אתר עם כתובת (דומיין) משלך. המערכת שלהן לעיתים קרובות מסורבלת ודורשת שתהיה מומחה לעיצוב אתרים אם ברצונך שהאתר יהיה מרשים וויזואלית, או שהן מציעות פתרון שבו אפשרויות עיצוב האתר מוגבלות ביותר. מצד שני, חברות גדולות לבניית אתרים עוסקות בעיקר בפרוייקטים גדולים ויקרים ואינן מציעות פתרונות אטרקטיביים לעסקים קטנים או בינוניים.

אנו מאמינים כי בשביל שחברה לבניית אתרים תצליח, הלקוחות חייבים קודם כל בעצמם להצליח. לכן אנו נותנים תשומת לב מיוחדת לייעדיך העסקיים כבר בשלב האיפיון ומשתמשים במידע זה בתהליך עיצוב ובניית אתר האינטרנט עבורך.

יתרונות בניית אתר עם WEBShark:

  • כל אתר נבנה במיוחד עבור הלקוח תוך מתן מענה לצרכיו העסקיים. אין מגבלות לעיצוב הגרפי.
  • אנו בונים עבורך אתר אינטרנט דינמי, כלומר האתר משתנה בהתאם לצרכי העסק שלך. לאחר בניית האתר, ניתן להוסיף עמודי תוכן חדשים בקלות. אם יש באתר חנות מסחר אלקטרוני, ניתן בקלות להוסיף או להסיר ממנה מוצרים, או לעדכן מחירים.
  • אנו פיתחנו עבורך מערכת ניהול תוכן קלה לשימוש. לא צריך ידע מוקדם בתכנות או בניית אתרים, כמנהל האתר תוכל להוסיף תוכן טקסטואלי או תמונות ללא צורך בידע טכני או עיצובי.
  • תמיכה במנועי חיפוש: המערכת תוכננה במיוחד לתמיכה נרחבת במנועי חיפוש, כדי לתת לעסק שלך יתרון בולט.
  • אנו ניצור עיצוב גרפי ייחודי ומרשים לאתרך.
  • חיסכון כספי: אנו מציעים מספר חבילות שונות לאירוח ובניית אתרים.