בניית אתרי תוכן ואתרי תדמית

שירותי האינטרנט של WEBShark

בניית אתר תדמיתי לעסקים

WEBShark מתמחה בבניית אתר תדמיתי לעסקים מכל הגדלים. האתר שנבנה עבור העסק שלך יתוכנן במיוחד כדי לענות על צרכי קהל היעד שלך.

עיצוב אתר מקצועי

אנו עובדים עם מעצבים גרפים מומחי אינטרנט הבקיאים בייחודיות שבעיצוב אתרי אינטרנט. יחד נעצב אתר ייחודי ומרשים עבור העסק שלך.

בניית חנות וירטואלית

עם התמיכה המורחבת של החנות הוירטואלית של WEBShark במנועי חיפוש, המוצרים שלך ייחשפו לקהל גולשים רחב יותר.

צור עימנו קשר
וקבל הצעת מחיר עוד היום
!

חנות מסחר אלקטרוני באינטרנט

כמו במרבית המקרים של הקמת אתר אינטרנט, כשמקימים חנות באינטרנט (חנות וירטואלית) כדאי להתחיל בתכנון. עליך לשאול קודם כל, האם סוג העסק שלך מתאים למסחר אלקטרוני? חנות באינטרנט תתאים במיוחד למכירת מוצרים בהם תהליך המכירה הוא קצר, למשל מוצרי צריכה, אלקטרוניקה, תכשיטים, ספרים וכד'. כמו כן כדאי לחשוב על מספר המוצרים שברצונך למכור בחנות, ובאיזו תדירות תרצה/י להוסיף או להסיר מוצרים מהחנות או לעדכן מחירים.

שאלה נוספת שכדאי לתת עליה את הדעת היא קהל היעד. האם החנותחנות וירטואלית באינטרנט הוירטואלית מכוונת בעיקר למציאת לקוחות חדשים? לשיפור השירות עבור לקוחות קיימים? האם אוכלוסיית היעד רחבה מאוד או שהמוצרים מעניינים בעיקר קהילה נישתית, קטנה יחסית?

אם החנות באינטרנט מכוונת בעיקר ללקוחות חדשים, זכור/י כי הגולשים אינם מכירים את העסק שלך. לכן חשוב לבנות במקביל לחנות גם אתר תדמיתי המציג מידע רב אודות העסק, כגון מיקומו, המלצות מלקוחות ומידע מהעיתונות, אם קיים.

השלב הבא בבניית חנות באינטרנט הוא הזנת המוצרים. אנו נבקש ממך הלקוח את רשימת המוצרים שברצונה למכור בחנות, יחד עם כל מידע רלוונטי נוסף, כגון תמונות המוצר, תוספות אופציונליות או מפרט טכני. אנו נזין עבורך את המוצרים למערכת ניהול התוכן של החנות. המוצרים יחולקו לקטגוריות שיופיעו בתפריט הניווט של האתר.

מערכת ניהול התוכן של WEBShark מאפשרת ללקוחותיך לשלם בצורה מקוונת באמצעות כרטיס אשראי. הלקוח יוסיף את המוצרים שברצונו לקנות ל"עגלת קניות" וירטואלית, וכשירצה להשלים את תהליך הקניה, הוא יועבר לקופה. הקופה היא עמוד מאובטח ב-SSL, זהו כלי חשוב להעברת מספר כרטיס האשראי באינטרנט. אבטחת העמוד מבטיחה כי כל מידע העובר בין הדפדפן של הלקוח לבין השרתים שלנו (כגון מספר כרטיס האשראי) יועבר בצורה מוצפנת ולא ניתנת ל"פיצוח" ע"י צד שלישי. מבחינת הלקוח שלך, העמוד המאובטח מבטיח לו כי העמוד שבו הוא נמצא אכן שייך לך (החנות) ולא לגורם מתחזה.

לאחר סיום הקניה יישלח אימייל עם פרטי הרכישה אליך ואל הלקוח שלך. ממערכת ניהול התוכן של אתרך תוכל בכל שלב לצפות בפרטי העסקה, וכן בהיסטוריית תשלומים לגבי כל לקוח. ההיסטוריה תאפשר לך לנטר את הביצועים של החנות הוירטואלית שלך, למשל תוכל להבין אילו מוצרים נמכרים יותר, מה שיאפשר לך להגדיל את הכנסותיך בעתיד.

המוצרים בחנות האינטרנט שלך ניתנים לעדכון בכל עת. כמנהל האתר תוכל בכל שלב להכנס לממשק הניהול ולעדכן את המוצרים, להעבירם מקטגוריה אחת לשניה או לשנות את המחיר, כמו כל תוכן באתר האינטרנט שלך.

מספר הגולשים בחנות שלך באינטרנט הוא כמובן אחד הנתונים החשובים ביותר המשפיעים על הכנסותיך מהחנות. התמיכה המורחבת של המערכת של WEBShark במנועי החיפוש תיתן לאתרך יתרון בתוצאות החיפוש, מה שאומר יותר הכנסות בשביל העסק שלך.